HEMEN BAŞVUR Eryaman Özel Okullar | Ankara Dershane

Eryaman Özel Okullar

Ankara Dershane  Eryaman Özel Okullar


Eryaman Özel Okullar

Sınırsız öğrenme, eğlenceli eğitim, aktivitelerle sağlanan kalıcı sunumlar ile Eryaman Özel Okullar, eğitim hayatını kolaylaştırma ve eğitim almayı sevdirme prensipleriyle öğrencilerine kaliteli eğitimler sunar. Kuruluş amacı sadece eğitim vermek olmayan bir okul ile çocuklarınıza en güzel deneyimlerini elde edebilme olanağı sunmaktayız. Eğitim almak artık öğrenciler için eğlenceli bir aktivite oldu. Öğretmenler için eğitim vermek zevkli bir hal aldı. Teknolojik gelişmelerinde katkısı sayesinde en güncel metotlarla eğitimler sunarak ömür boyu öğrenme sağlıyoruz. Çocuklarınız hem kaliteli zaman geçiriyor hem de hayatları boyunca onlara eşlik edecek önemli bilgilerin sahibi oluyor. Kullandığımız eğitim sistemiyle ev ödevleri, ev okumaları öğrenciler için çok severek gerçekleştirdikleri bir aktivite haline dönüşüyor.  

Eryaman Özel Okullar, öğretmen kadrosuyla da iddiasını sürdürüyor. Kendilerini eğitimle ilgili farklı alanlarda geliştiren, donanımlı, nesnel ve demokratik eğitimcilerle verilen eğitimlerinde öğrenmedeki yeri yadsınamaz. Öğretmenlerimizin sadece öğretme kaygısıyla asla hareket etmez. Amaç sadece günün koşullarında alabilecekleri en iyi eğitimleri vermek değil. Ömür boyu onlara, önlerine çıkacak tüm basamakları sancısız şekilde çıkabilme imkanı sağlayacak kalitede öğrenim verebilmek. Tüm bilgi birikimlerini hayatları boyunca kullanma olanağı sunmak. Bu sayede başarı zaten kendiliğinden gelecektir. Ömürlerini sürdürürken ulaşılmamış hedefleri olmayacaktır. 

 

Başarmış Birey

En iyi koşullarda eğitim almak her öğrencinin haklı talebidir. Biz sunduğumuz tüm olanaklarla size bu imkanları sağlayacağımızı garanti ediyoruz. En iyi eğitimleri, en iyi eğitimcilerle ve en iyi eğitim modelleriyle alabileceğinize emin olabilirsiniz. Hayatınız boyunca başarmış birey, alanında en önde gelen meslek erbabı, mutlu bir aile bireyi, aranılan arkadaş ve sevilen bir birey olmanız için biz elimizden geleni yapıyor ve siz öğrencilerimizi hayata en mükemmel şekilde hazırlama gayesi ile yola çıkıyoruz. 

Kalite, hijyen, sağlıklı eğitim ortamları, çeşitli aktivite olanakları, saygın bir kuruluş. Kendinden emin öğretmenler. Kendi ayakları üzerinde durup, kendi kararlarını alabilen öğrenci. Doğayı sevip koruyan öğretmen ve öğrenciler. Tarafsız, saygılı, saygın, sorumluluklarının bilincinde öğretmen ve öğrenciler için Eryaman Özel Okullar siz öğrencilerine en iyi eğitimi ve hayat felsefesini vermek için burada.

ANKARA ERYAMAN ÖZEL OKULLAR LİSE

Liselere geçiş sınavından sonra Ankara Eryaman özel okullar lise olarak tercih edilme nedenlerinin başında devlet okullarında bulunan öğrenci yoğun...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Türkiye Lider Marka Ödülleri`nde iş, eğitim, sanat ve edebiyat alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiren, faaliyet ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.